Inloggen

Inloggen

Tijdens de voorrondes in de regio had ons team onder 10 jaar zich geplaats voor het Nederlands Kampioenschap voor E-teams. Dit toernooi werd afgelopen zaterdag 13 mei in Zuid-Scharwoude gespeeld. Als gevolg van een administratieve fout kon het team helaas niet in dejuiste bordvolgorde plaatsnemen. De opstelling was daarom nu Jorrit Vermeij op bord 1, Lizzy van Anrooij bord 2, Leonard Born op 3, en Ansh Jakhari op 4. De debutanten van SV Spijkenisse gingen voortvaren van start, maar de tegenstand op deze toernooien is toch wel iets sterker dan we gewend zijn. UIteindelijk wist het team 4 wedstrijdpunten te pakken in dit sterke veld. Dat beloofd veel voor de toekomst. Ansh Jakhari viel op zijn bord in de prijzen. Hij werd 2e jongen. Voor Lizzy had de organisatie een troostprijs.

Volgend jaar gaan we er weer iets moois van maken.


V.l.n.r. Leonard, Jorrit, Steyn, Ansh, Lizzy