Inloggen

Inloggen

Op zondag 28 mei is het jeugdschaaktoernooi RIJST gespeeld. Schaakvereniging RSR/Ivoren Toren heeft,in samenwerking met de Rotterdamse schaakbond, de organisatie voor zijn rekening genomen. Dit toernooi is onderdeel van de RSB Grand Prix-cyclus.

Vanuit Spijkenisse namen 6 spelers deel. Daniël Franke zat goed in de race en werd gedeeld tweede in de hoogste groep met 4,5 uit 7. In groep 2 was het Ansh Jakhari die zefs het hele veld te sterk af was. Hij eindigde ongeslagen op de eerste plaats. Kalle Boonstra van Velzen deed mee in groep drie en moet daar genoegen nemen met de zevende plek. In groep 6 was het Jorrit Vermeij die met 5 uit 7, op een gedeelde tweede plek eindigde maar hij kreeg vanwege het onderlinge resultaat, het brons. In groep 7 kwam Lizzy van Anrooij net 1 puntje tekort. Zij eindigde met een schitterende 6 uit 7 op de tweede plaats. In de onderste groep eindigde Lavanan Ponnaya op de achtste plek.

Alles bijelkaar een prachtig resultaat voor onze spelers en speelster.