Inloggen

Inloggen

NKE te Waalwijk 2018

Het NKE wordt dit jaar weer in Waalwijk georganiseerd, 62 schakertjes worden hier op Goede Vrijdag en de daarop volgende zaterdag verwacht.

Op rating is de favoriet een meisje, Wendy Huang uit Eindhoven. In dit toernooi gaat zij een grote concurrent ontmoeten (als zie je hem wel snel over het hoofd), “onze Ansh” is niet zo groot in lengte, maar zijn daden “benne groot”. Zat hij laatst niet tegen een IM te schaken tijdens de Marathon in Boekenberg. Hij verloor, maar hij is dan ook geen 10 jaar oud, doch slechts negen. Vorig jaar Nederlands Kampioen in de F en nu al in de E categorie en nummer 3 geplaatst.

We houden hem in de gaten…….…ANSH JAKHARI…(rating: 1297)………….dit paasweekend.

nkepersoonlijk.nbsb.org/2018/

En wij wensen hem veel succes toe en natuurlijk gaat hij voor “GOUD!”