Inloggen

Inloggen

De PJK is pas geweest en het eerst NK gaat alweer van start. In het paasweekend op vrijdag en zaterdag mochten de jonge mannen en vrouwen zich weer meten aan hun leeftijdsgenootjes. Ook Ansh Jakhari was van de partij. Ondanks dat hij eigenlijk nog een F'je is, speelt hij wel mee met de top van de E'tjes.

Ansh begon het toernooi sterk en wist de eerste dag 4 van de 5 punten te pakken. Met zijn vegetarische pizza opening (het siciliaans) wist hij veel succes te boeken! Alleen tegen Hayun Shin moest hij een puntje inleveren.

De tweede dag bleek zwaarder te zijn, want nu kwam hij ook de rest van de top tegen. Hij wist de eerste pot mooi te winnen, maar tegen de nummer 1, Tommy Grooten, wist tommy hem te slim af te zijn. Gelukkig wist hij de dag nog positief af te sluiten door nog een puntje te pakken in de laatste ronde. Daarmee eindigt hij met een nette 6 punten op de de 6e plaats!

Volledige resultaten/partijen en meer informatie kan je vinden op : http://nkepersoonlijk.nbsb.org/2018/ 

 
(Foto's door Ad Bruins)