Inloggen

Inloggen

Na het NK-E kwam voor Ansh Jakhari al vrij vlot weer het volgende NK op zijn pad, namelijk het NK-D. Tijdens het hemelvaart weekend van donderdag tot zaterdag gingen deze schakers zich opnieuw meten aan hun leeftijdsgenootjes. Voor Ansh beloofde dit een goede test te zijn van zijn schaakkunsten.

De eerste dag bleek erg zwaar te zijn voor Ansh, want hij moest het laten bij één punt van de drie. Maar de dag daarop wist hij zich goed te herstellen en wist hij alle drie de partijen te winnen! De laatste dag wist Ansh ook nog een puntje weg te snoepen en kon het toernooi goed afsluiten me 5 uit 9 punten.

Al met al een leerzaam (en hopelijk ook leuk!) toernooi voor Ansh. Voor meet informatie en de volledige resultaten/partijen kan je vinden op : http://www.haagseschaakbond.nl/content/category/10/121/352/