Op 25 januari was het de beurt aan de D-categorie van de Persoonlijke Jeugd Kampioenschappen (PJK), georganiseerd door de Rotterdamse Schaakbond. In deze spannende strijd namen vier talentvolle schakers van onze vereniging het op tegen sterke tegenstanders.
Siraz Oruc speelde in de aparte meisjesgroep en behaalde een knappe tweede plaats! Ze wist haar directe concurrenten – met hogere ratings – te verslaan, maar moest uiteindelijk genoegen nemen met zilver na een nederlaag tegen de kampioen. Een prachtige prestatie! Bovendien had Siraz zich vorig jaar al bewezen door in augustus 2024 op het Open Nederlands Jeugd Kampioenschap een NK-ticket te bemachtigen.
➡️ Bekijk de uitslagen via: PJK D Meiden
In de jeugdgroep lieten Deacon en Jethro Berveling zien dat ze goed op weg zijn in hun ontwikkeling. Met 2,5 punten in een sterk deelnemersveld hebben ze waardevolle ervaring opgedaan.
Ediz Oruc, die normaal in een jongere categorie speelt, deed mee om zich te meten met sterkere tegenstanders en vooral om plezier te hebben. Met 4 uit 7 zette hij een geweldige prestatie neer als H-schaker! In een eerder PJK-toernooi voor de E-categorie was hij zelfs sterk genoeg om daar een NK-ticket te bemachtigen.
Wij zijn trots op deze mooie resultaten en kijken uit naar de volgende toernooien! 💪♟️
➡️ Bekijk de uitslagen via: PJK D Jeugd 2025